Golf club bestuur

Bestuur Golfclub Hoog Vaals

Voorzitter : Ralf Volders
    Voorzitter@golfclubhoogvaals.com
     
Vice Voorzitter : Heijo Esser
     R-en-H@golfclubhoogvaals.com
     
Secretaris : Diana van Golde
    Secretaris@golfclubhoogvaals.com
     
Penningmeester : Hay Staps
    Penningmeester@golfclubhoogvaals.com
     
Commissie-coördinator : Mick Kohnen
    Commissie@golfclubhoogvaals.com
     
     
     
     
Bank gegevens : ING
    IBAN:. NL68INGB0004280279    
    BIC: INGBNL2A
     
     
     
     
     
     
Secretariaat en : Diana van Golde
Ledenadministratie   Randweg 21
    6291 DC Vaals
    Secretaris@golfclubhoogvaals.com
     
     
     
Algemene informatie : Info@golfclubhoogvaals.com
Jeugd informatie : Jeugd@golfclubhoogvaals.com
Wedstrijd informatie : Weco@golfclubhoogvaals.com
     
Postadres : Randweg  21
    6291 DC Vaals